Mistrzostwa Polski w kręglach klasycznych indywidualne i par odbywały się 14-15.04.2018r. w Brzesku. W pierwszym dniu zawodów zawodnicy i zawodniczki grały na “wynik”, który liczył się do kategorii par, ale również ważny był w klasyfikacji indywidualniej. 
Było 10 juniorek oraz 27 juniorów z całej Polski. W pierwszym dniu zawodów Gosia Kurcok zawodniczka MOSiR Łaziska Górne zagrała 566 punktów, a druga część  “pary” czyli Weronika Torka (KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne) zagrała 524 (łączny wynik całej pary to 1090 kręgli), co sprawiło, że w konkurencji Par zawodniczki zwyciężyły w Mistrzostwach Polski Par. 
Po pierwszym dniu Gosia była również pierwsza w rywalizacji indywidualnej.

Następnego dnia odbywały się finały, które dotyczyły już tylko konkurencji indywidualnej.  W drugim dniu wyniki Gosi były równieżwysoki – uzyskała wynik 542 punkty. 
Jej łączny wynik (1108 kręgli) pozwolił utrzymać pierwsze miejsce i wywalczyć drugie już złoto. 
Drugie miejsce zajęła Aleksandra Bonk,a trzecie Dominika Zygarłowska (obydwie z klubu KS Alfa-Vecto Tarnowo Podg.). 
W Mistrzostwach walczyli również inni juniorzy z naszego klubu: Paweł Kurcok oraz Krzysztof Bacza. Jako para zajęli 9 miejsce (na 13 par). 
Krzysztof Bacza uzyskał wynik 522 (indywidualnie miejsce 21), natomiast Paweł Kurcok 539(miejsce 16). Paweł Kurcok zakwalifikował się do finałów i zagrał 479 (zostając na 16 miejscu).

Gratulujemy tak dobrego wyniku i podwójnego Mistrzostwa Polski. Brawo Gosia!!!