W drugim turnieju PUCHARU LATA 2018 w tenisie stołowym uczestniczyła (jak na razie) największa liczba uczestników w kategorii SENIOR. Mimo wtorkowego meczu półfinałowego Mistrzostw Świata w piłce nożnej – w Łaziskach pojawiło się 48 graczy, którzy rozpoczęli rywalizację tuż po godz. 17:15. Każdy z grających rozegrał nie mniej niż 5 pojedynków – walcząc o wszystkie miejsca w drabince turniejowej. Grano do 21:30

Tym razem zwycięzcą kategorii OPEN okazał się Adam NOPARLIK, który w półfinale wygrał po bardzo emocjonującym pojedynku 3:2 (w piątym secie 16:14). Pozostałe pojedynki były równie zacięte i wyrównane, a wynik do końca był kwestią otwartą. Drugie miejsce zajął Rafał ADACH, a trzeci był Bartłomiej PACIA.

Szczegółowe wyniki kategorii SENIOR – WYNIKI 10.07.2018

W  turnieju JUNIORÓW rozpoczynającym się od 14:00, każdy z grających rozegrał 7 pojedynków, grając każdy z każdym.  Zwyciężył po raz drugi Adam PIĄTEK. Drugi był Rafał BRZĄKALIK, a trzeci Jakub PAKUŁA. JUNIOR – WYNIKI 10.07.2018

RANKING SENIOR  ///  JUNIOR   po dwóch turniejach PUCHARU LATA 2018.

Kolejny trzeci turniej – już w najbliższy wtorek 17 lipca (później przerwa do 14 sierpnia). Juniorów zapraszamy od 14:00 (zgłoszenia bezpośrednio przed Turniejem).

Seniorzy startują od 17:00 – ZGŁOSZENIA DO PONIEDZIAŁKU!!!