We wtorek 17 lipca rozegrano kolejną turę wakacyjnego Turnieju PUCHARU LATA 2018. 
W kategorii JUNIOR, która rywalizowała od 14:00 walczyło systemem każdy z każdym 6 zawodniczek i zawodników. Najlepiej zagrał Rafał BRZĄKALIK. Drugie miejsce wywalczył Jakub SKORUPA, a trzeci był Jakub PAKUŁA. 

W kategorii OPEN, która rywalizowała od 17:00, wystąpiła, jak dotychczas, rekordowa liczba uczestników – 52 zawodniczki i zawodników. w myśl regulaminu turniejów, jeżeli liczba uczestników przekracza 48 – musi być rozegrany turniej eliminacyjny dla osób z “zerowym” rankingiem. Dlatego w eliminacjach walczyło 8 zawodników, a premią były 4 miejsca w Turnieju Głównym.  Zawodnicy, którym nie udało się zakwalifikować do głównych zmagań – walczyli dalej o miejsca 49-52. Po 5 godzinach rywalizacji – zwycięstwo odniósł Jerzy PEŁKA. To już trzeci zwycięzca, ale to zaleta rywalizacji w Łaziskach – nigdy nie ma pewności, kto wygra. Liczy się dyspozycja danego dnia. Drugie miejsce wywalczył Damian FIRA, a trzeci był Zbigniew SUCHODOLSKI. 

Teraz w rywalizacji następuje przerwa – do 14 sierpnia – wtedy to we wtorek rozegramy czwarty, punktowany Turniej.

Szczegółowe wyniki: 17,07,2018 SENIOR ///  17.07.2018 JUNIOR

Ranking po trzech turniejach: OPEN   ///  JUNIOR

W Turniejach może wystartować każdy i w dowolnym momencie – liczy się możliwość pogrania z różnymi zawodnikami, o różnych stylach gry i różnych umiejętnościach. Dlatego zapraszamy do zabawy wszystkich chętnych.