W piątek 25 maja, kolejne święto “białej piłeczki” w Łaziskach Górnych. Już po raz szesnasty rozegrano wojewódzki turniej w kategoriach wiekowych. I jak zwykle godziny poranne przewidziane na rywalizację szkolną, popołudnie i wieczór dla starszych adeptów tenisa. 

Młodzież przyjechała do Łazisk m.in. z Kalet, Bierunia, Katowic, Gorzyc, Chorzowa, Zabrza, Rudy Śląskiej, Orzesza, Mikołowa i z Łazisk. Rywalizowano w kategoriach: Szkoły podstawowe (2005 i młodsi), Gimnazja (2002 i młodsi) oraz szkoły ponadgimnazjalne i młodsi. W poszczególnych kategoriach zwyciężali:

miejsce  2005 i młodsi  2002 i młodsi  ponadgimnazjalne i młodsi
1.  Jan KAPELA  Jan KAPELA  Krzysztof PAWŁOWSKI
2.  Julia TKOCZ  Dawid STUŻYŃSKI   Kamil SMOŁKA
3.  Kamil TOMASZEWSKI   Julia TKOCZ  Dawid STUŻYŃSKI
4.  Radek PAKUŁA  Radek PAKUŁA  Mariusz WIZENTAL

Od godziny 16:00 rozpoczęła się rywalizacja w kategoriach amatorskich. Najszybciej wystartowali zawodnicy w kategorii do 35 lat. Rywalizacja była bardzo zacięta, a ostatecznej finałowej kolejności decydowały lepsze bilansy setów. Ostatecznie zwyciężył Kamil SMOŁKA (Gorzyce). Drugi był Dawid STUŻYŃSKI (Gorzyce), trzeci Michał SEGET (Tarnowskie Góry), a czwarty Bartek GIEROŃ (Katowice).

Od 17:00 rozpoczęli gry zawodnicy w kategorii do 50 lat, od 17:30 kategoria + 50 lat, a od 18:00 kategoria OPEN. Zwyciężali:

miejsce do 50 lat   + 50 lat   OPEN 
1.  Sebastian KRUPA  Zbigniew RODEK  Adrian ELIASZ
2.  Robert KLAFCZYŃSKI   Tadeusz BILGOŃ  Sebastian KRUPA
3.  Jacek BALAWAJDER  Bogusław BALAWAJDER   Bogusław BALAWAJDER 

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe Puchary oraz dyplomy ufundowane przez MOSiR Łaziska Górne. 

Zawody przygotował, poprowadził i zapewnił nagrody (Sponsorzy) – W. Drwięga