02.02.2019  w hali MOSiR w Łaziskach Górnych odbył się kolejny Halowy Turniej Piłki Nożnej – rocznik 2006 – o Puchar Prezesa Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie. Dziesięć drużyn podzielono na dwie grupy po pięć zespołów. W grupach mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”

Pierwszy zespół Kadry Powiatu Mikołowskiego w czterech meczach grupowych zgromadził  siedem punktów i zajął drugie miejsce w grupie (jedna porażka, remis i dwa zwycięstwa).
Kadra Powiatu Mikołowskiego II zdobyła trzy punkty i czwarte miejsce w grupie (trzy porażki i jedno zwycięstwo).
Kadra Powiatu Mikołowskiego III zajęła cztery punkty i czwarte miejsce w grupie (trzy porażki i jedno zwycięstwo).

Do walki o trzecie miejsce w całym turnieju na parkiet wyszły drużyny Kadra Powiatu Mikołowskiego I i Burza Borowa Wieś. Emocje udzieliły się nie tylko zawodnikom na parkiecie, ale i  rezerwowym.
Walka trwała do ostatniej sekundy meczu. Zwycięzcami zostali zawodnicy Burzy Borowej.

W finale spotkały się dwie najsilniejsze drużyny turnieju – KS Rozwój Katowice i Ruch Chorzów. Mecz  był wyrównany, a o zwycięstwie zadecydowała jedna bramka, którą zdobyła drużyna Ruchu Chorzów. To oni cieszyli się ze złotych medali i największego pucharu.

Drużyny Kadry Powiatu Mikołowskiego II i III zmierzyły się o 7 miejsce. Było to spotkanie drużyn o podobnych umiejętnościach piłkarskich. Od samego początku było widać jak duże pokłady energii drzemią w młodych piłkarzach, a uwidaczniało się to w nieustępliwości, woli walki i ogromnym zaangażowaniu.
Zwycięsko z tego pojedynku wyszli piłkarze Kadry Powiatu III.

Głównym fundatorem nagród był Michał Król – Prezes Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie, który osobiście wręczał najlepszym drużynom puchary i medale, a najlepszym zawodnikom – statuetki i wyróżnienia.

Turniej przebiegał z poszanowaniem zasad fair play i w duchu sportowej rywalizacji. Zawodnikom należą się  słowa uznania za ambicję i zaangażowanie.