W niedzielę, 10 marca, w kręgielni MOSiR rozegrano coroczny turniej z okazji Dnia Kobiet. Super zabawa możliwa jest tylko przy utrzymaniu dystansu do siebie i do regulaminu turnieju, w myśl którego tylko strój kobiecy upoważnia do startu w turnieju.

Klasyfikacja prowadzona jest osobno dla kobiet i osobno dla przebranych mężczyzn. Do turnieju zgłoszonych było ponad 20 osób, ostatecznie wystartowało 15 osób, a najważniejsza była dobra zabawa zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

Ostatecznie w rywalizacji kobiet zwyciężyła Ola Pagieła (Skoczów) z wynikiem 523 punkty z trzech punktowanych gier. Drugie miejsce zajęła Ewa Pagieła (Skoczów) z wynikiem 462, a trzecie Justyna Szkucik (Bielsko) z wynikiem 412.

Wśród “płci brzydszej” – ale za to w pięknych strojach, zwyciężył Kris Naprawca (Rybnik) z wynikiem 613 punktów i średnia 204. Drugie miejsce – W. Drwięga (Łaziska) z wynikiem 510 punktów, a trzecie – Roman Pagieła (Skoczów) 472 punkty.

Zwycięzcy obu kategorii otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez MOSiR. O nagrody rzeczowe zadbał organizator, który całą imprezę przygotował, poprowadził i zorganizował – W. Drwięga

W galerii zdjęcia z udanej zabawy. Kolejne zmagania z kulą bowlingową – już niebawem – na Turnieju świątecznym ZAJĄCZEK 2019.