Za nami piłkarski weekend. W dniach 8 – 9.02.2020 r. w naszej hali MOSiR-u odbyły się młodzieżowe halowe turnieje piłkarskie w rocznikach 2006 oraz 2007.

Turniej w każdym dniu rozgrywek podzielony był na dwie części:
godz. 8.30 – 12.00 – grupa złota
godz.12.45 – 16.15 – grupa srebrna

W pierwszym dniu rozgrywek, w sobotę 8.02.2020 r., odbył się turniej rocznika 2006 o Puchar Prezesa MBS. W turnieju wzięło udział 11 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Wyniki turnieju rocznika 2006 w grupie złotej:

  1. KS Rozwój Katowice
  2. GKS Jastrzębie
  3. Kadra Powiatu Mikołowskiego
  4. GKS Wawel Wirek
  5. Akademia Orzeł Mokre
  6. LKS Sokół Wola
  • Najlepszy strzelec turnieju: Jakub Gubała KS Rozwój Katowice
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Aron Kłosok GKS Jastrzębie
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Michał Magner GKS Wawel Wirek

Wyniki turnieju rocznika 2006 w grupie srebrnej:

  1. GKS Wawel Wirek II
  2. Kadra Powiatu Mikołowskiego II
  3.  KS Stal Zabrze
  4.  MKS Lędziny
  5. SP 24 Ruda Śląska
  • Najlepszy strzelec turnieju: Łukasz Kamiński Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Bartosz Somera GKS Wawel Wirek
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Adam Borek KS Stal Zabrze

W niedzielę 9.02.2020 r., odbył się turniej rocznika 2007 o Puchar Prezesa KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE. W turnieju również wzięło udział 11 drużyn.

Wyniki turnieju rocznika 2007 w grupie złotej:

  1. SKS Fortuna Wyry
  2. Kadra Powiatu Mikołowskiego
  3. GKS Jastrzębie
  4. Akademia Orzeł Mokre
  5. GKS Gwarek Ornontowice
  6. KS Górnik Boguszowice
  • Najlepszy strzelec turnieju: Kamil Cieszko SKS Fortuna Wyry
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Paweł Slawik Akademia Orzeł Mokre
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Jerzy Strzelczyk GKS Gwarek Ornontowice

Wyniki turnieju rocznika 2007 w grupie srebrnej:

  1. Kadra Powiatu Mikołowskiego II           
  2. KS Stal Zabrze
  3. GKS Urania Ruda Śląska
  4. MOSiR Polonia Łaziska Górne
  5. UKS Warszowice
  • Najlepszy strzelec turnieju: Jakub Michalski Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Patryk Suchacz KS Stal Zabrze
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Oliwier Janek Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego

Gratulujemy wszystkim drużynom osiągniętych wyników!