OFERTA DLA FIRM:

MOSiR Łaziska Górne oferuje szeroki wachlarz usług i imprez dedykowanych dla Firm.

W Hali przy ul. Ogrodowej znajduje się sześciotorowa profesjonalna kręgielnia bowlingowa, w której na antresoli są 2 stoły bilardowe, automat do gry w rzutki (dart), „piłkarzyki” oraz stoliki, przy których można oglądać zmagania na kręgielni.
Dysponujemy drink-barem oraz obiektem małej gastronomii. We własnym zakresie przygotowujemy imprezy do 40 osób –

Szkoleniowe – dla własnych i partnerskich klubów sportowych oraz podmiotów gospodarczych

Biznesowe – organizowanych przez duże i małe podmioty gospodarcze, szkoły, uczelnie, redakcje mediów publicznych, organizacje społeczne i osoby prywatne. Proponujemy organizację spotkań biznesowych dla kontrahentów Państwa Firmy, dla Waszych partnerów i gości. Atmosfera panująca w MOSiR sprzyja interesom i to nie tylko dzięki dobrej kawie!

Okolicznościowe – nowoczesne i modne połączenie tradycyjnej uroczystości w swobodnej atmosferze na sportowej płaszczyźnie.

Integracyjne – Firmy dbające o kondycję oraz motywację swoich pracowników bardzo często starają się zaproponować im formy zorganizowanego aktywnego wypoczynku. To ciekawe formy poznania współpracowników, a także integracja i zabawa w atmosferze zdrowego współzawodnictwa sportowego. Dla takich właśnie Firm przygotowaliśmy ofertę wynajmu naszego obiektu. Wynajem możliwy jest zarówno w godzinach otwarcia jak i poza tymi godzinami. Zapraszamy do współpracy w ramach realizacji pakietów socjalnych dla pracowników Państwa Firmy.

Turnieje i LIGA FIRMZorganizuj drużynę w swojej Firmie i walcz o puchar! Do gry zapraszamy zespoły 4-6 osobowe. Pragniemy stworzyć niepowtarzalny klimat rywalizacji sportowej w elitarnym gronie.

Turniej i Liga w MOSiR to także profesjonalnie przygotowane imprezy z nagrodami, pucharami, dyplomami.  To możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, rozegrania zawodów w grupie swoich koleżanek i kolegów z pracy. Będzie co wspominać, a otrzymane nagrody nie pozwolą zapomnieć o sukcesie, aż do kolejnego turnieju.

W ramach LIGI  BIZNESOWEJ,  MOSiR  zapewnia:

  • Naukę gry w kręgle;
  • Spotkanie zapoznawczo – organizacyjne;
  • Cotygodniowe mecze przez 3 miesiące (11 pojedynków po 2 godziny oraz finał);
  • Obuwie gratis;
  • Poczęstunek;
  • Party finałowe na zakończenie ligi;
  • Profesjonalną organizację rozgrywek;
  • Kompetentną obsługę sędziowską;
  • Nagrody dla najlepszych zespołów;
  • Upominki dla wszystkich zawodników.

 Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy bez wahania skontaktować się z nami.  Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji.

Wynajem całości kręgielni poza godzinami otwarcia: Minimalny czas wynajmu to 2 godziny poza standardowymi godzinami pracy; szczegóły odpłatności do uzgodnienia indywidualnie w Sekretariacie MOSiR.

Przy wykorzystaniu wszystkich torów może się wygodnie bawić na kręgielni maksymalnie 36 osób. Gra odbywa się tylko w profesjonalnym obuwiu, które zapewnia kręgielnia.

Osoby wynajmujące kręgielnie poza godzinami otwarcia mają cały lokal do dyspozycji wraz z możliwością odpłatnego korzystania z baru, a w razie potrzeby, po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest zapewnienie cateringu.  Przy wynajmie kręgielni poza godzinami otwarcia wymagamy dodatkowo przesłania zlecenia e-mailem (mosirlaziska@wp.pl)  najpóźniej na 5 dni przed planowanym terminem wynajmu.
W czasie wynajmu do dyspozycji będą odpłatnie 2 stoły bilardowe oraz automat do gry w rzutki (DART), piłkarzyki, cymbergraj, co zapewni jednoczesną grę i wygodną zabawę dodatkowo 22 osobom.

W celu podjęcia współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji prosimy o kontakt. Chętnie spotkamy się z Państwem by udzielić wyczerpujących informacji.
Każda Firma dąży do sukcesu.

Nasza koncepcja aktywnego biznesu oferuje Państwu szeroki wachlarz możliwości.

Proponujemy Państwu zorganizowanie wspólnie z nami wydarzenia, które oprócz eksponowania zalet Państwa Firmy, da możliwość szeroko rozumianej kampanii promocyjnej. Dbając o Państwa wygodę i komfort zapewniamy nowoczesny sprzęt oraz profesjonalną i miłą obsługę. Gwarantujemy pyszną zabawę w sportowej atmosferze.

Sprawdź jakie atrakcje na Ciebie czekają!

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

Dysponujemy niezbędnym sprzętem przy prowadzeniu szkoleń: wideoprojektorem, komputerem, ekranem, sprzętem nagłaśniającym. Koszty korzystania z tego sprzętu podlegają odrębnym negocjacjom.

Płatności

Gotówka lub przelew. Nie honorujemy kart płatniczych.
Ceny w cenniku zawierają VAT.