OFERTA DLA SZKÓŁ 

Duża i nowocześnie wyposażona kręgielnia MOSiR jest rewelacyjnym miejscem spędzania czasu dla dzieci (+ 10 LAT) i młodzieży szkolnej. Chcemy zaproponować Państwu wynajem naszego obiektu na zajęcia WF (zajęcia do wyboru), pozalekcyjne zajęcia sportowe czy zorganizowany wypoczynek w ramach wakacji lub ferii. Przygotowaliśmy tę ofertę z myślą o dzieciach i młodzieży. Jest to oferta dla grup zorganizowanych, nad których bezpieczeństwem czuwa opiekun.

Proponujemy następujące warunki wynajmu obiektu w godzinach porannych.

1. Wynajem kręgielni w godzinach 12.00 – 15.00.
2. Przy korzystaniu z 6 torów w zajęciach rekreacyjnych może wygodnie brać udział do 36 osób.
3. W ramach pobytu w kręgielni oferujemy możliwość dodatkowego korzystania z 2-ch stołów bilardowych (odpłatność zgodnie z cennikiem) oraz automatu do gry w rzutki (DART), „piłkarzyków”, „cymbergraja” (urządzenia to automaty wrzutowe).
4. Przyjmując, że w bilard można grać po 4 osoby, a w darta 8 osób, piłkarzyki to 4 osoby, cymbergraj to 2 osoby – zajęcie znajdą dodatkowo 22 osoby.
5. Korzystająca z torów młodzież wypożyczy profesjonalne obuwie na miejscu, w ramach ceny torów.
6. Korzystający mają całą kręgielnie do dyspozycji. Osoba wynajmująca musi zgłosić się co najmniej 5 minut przed rozpoczęciem zajęć.
7. Bar funkcjonujący na kręgielni nie prowadzi sprzedaży alkoholu w czasie wynajmu grupom szkolnym. Bar nie prowadzi sprzedaży papierosów, a kręgielnia jest salą dla niepalących, podobnie jak cały obiekt.
8. Oferta dotyczy zorganizowanych grup dziecięco – młodzieżowych pod opieką nauczycieli. Opiekun musi być osobą dorosłą, biorącą odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, z którą przychodzi oraz odpowiedzialność za ewentualne umyślne lub zawinione zniszczenia.

Warunki płatności:

1) Gdy szkoła płaci za wynajem – Płatność – przelewem. Opiekun grupy potwierdza skorzystanie z wynajmu. MOSiR wystawia fakturę na przelew do 7 dni po zakończeniu wynajęcia.
2) Gdy dzieci płacą za wynajem – Pieniądze od dzieci zbiera opiekun grupy. Przyjmowana jest gotówka i na jej podstawie ustalany jest z opiekunem czas trwania wynajmu. Kręgielnia wystawia paragon dla opiekuna grupy.