– Badminton

Oj działo się, działo…
Za nami kolejny turniej badmintona, za nami kolejny dzień zmagań z białą/żółtą lotką. Graliśmy w ramach Dnia Dziecka – bo WSZYSCY JESTEŚMY DZIEĆMI.
I jak zwykle, dzięki Wam, było miło, sympatycznie, rodzinnie, ale jednak z dużą dozą sportowej rywalizacji, na niezwykle wysokim, już prawie nie amatorskim, poziomie.
I jak zwykle walka była do samego …

Oj działo się, działo….
Jak zwykle MAJÓWKA z BADMINTONEM udała się rewelacyjnie. Choć na starcie tym razem była trochę mniejsza liczba uczestników – to poziom był niezwykle wysoki o czym świadczą końcowe rezultaty, gdzie o poszczególnych miejscach decydowały nie wygrane mecze, nie wygrane sety – tylko pojedyncze lotki (punkty).
Ale co jeszcze ważniejsxe turniej zakończył się “bez …

Badmintonowy HAZOK za nami.
Działo się, oj działo…..
Wielu uczestników, nowe twarze i “stara gwardia”….
Było wiele meczy, na niezwykle wysokim poziomie, wiele gier, wiele pojedynków – ale najważniejsze – była jak zwykle SUPER rodzinna atmosfera i co najważniejsze – wszyscy dobrze się bawili….
Wszystko dla WAS, bo bez WAS – to nie miałoby sensu…..
Niestety nie wszyscy mogli stanąć …

7.12 rozegraliśmy Wigilijny turniej badmintona. Na starcie łącznie pojawiło się ponad 70 osób we wszystkich kategoriach, w tym 20 juniorów.
Zmagania były długie, niezwykle zacięte, ale prowadzone w niezwykle przyjaznej, świątecznej atmosferze.
Walczono niezwykle ambitnie o każdą lotkę, każdy punkt, każdego seta i każdy mecz.
Niestety, na podium są tylko trzy stopnie – i tylko nieliczni na nich …

Back to top