Oj działo się, działo…
Za nami kolejny turniej badmintona, za nami kolejny dzień zmagań z białą/żółtą lotką. Graliśmy w ramach Dnia Dziecka – bo WSZYSCY JESTEŚMY DZIEĆMI.
I jak zwykle, dzięki Wam, było miło, sympatycznie, rodzinnie, ale jednak z dużą dozą sportowej rywalizacji, na niezwykle wysokim, już prawie nie amatorskim, poziomie.
I jak zwykle walka była do samego …
WSZYSCY JESTEŚMY DZIEĆMI – podsumowanie badmintonowych zmagań.
