– MAJÓWKA z BADMINTONEM – podsumowanie

Oj działo się, działo….
Jak zwykle MAJÓWKA z BADMINTONEM udała się rewelacyjnie. Choć na starcie tym razem była trochę mniejsza liczba uczestników – to poziom był niezwykle wysoki o czym świadczą końcowe rezultaty, gdzie o poszczególnych miejscach decydowały nie wygrane mecze, nie wygrane sety – tylko pojedyncze lotki (punkty).
Ale co jeszcze ważniejsxe turniej zakończył się “bez strat w ludziach” – wszyscy – bez kontuzji dotrwali do ostatnich pojedynków, a do dziś jeszcze “leczą” obolałe mięśnie 😀
A że w badmintonie nie ma remisów, na podium stawali zawodnicy z najmniejszą liczbą porażek.
W poszczególnych kategoriach zwyciężali:
OPEN
🥇Tycjan K.
🥈Paweł S.
🥉Mieszko N.
SENIOR + 45
🥇Kornel K.
🥈Robert B.
🥉Adrian G.
Amator A
🥇Irek G.
🥈Mariusz S.
🥉Anna K.
Amator B.
🥇Karol J.
🥈Mateusz D.
🥉Jurek Cz.
DEBEL OPEN
🥇Macirj K. / Piotr W.
🥈Basia J. / Piotr Ch.
🥉Pola G. / Adrian G.
JUNIOR
🥇Pola G.
🥈Nina D.
🥉Ola W.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, poświęcenie, wytrwałość i walkę o każdą lotkę, każdy punkt, każdy set i każdy mecz.
“Majówka” za nami, a przed nami Dzień Dziecka – czyli WSZYSCY JESTEŚMY DZIEĆMI – kolejny etap rywalizacji badmintonowej w Łaziskach… (31.05)
Back to top