– XII Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Mikołowskiego Banku Spółdzielczego

W sobotę 7 stycznia 2023 w naszej hali sportowo-widowiskowej został rozegrany Amatorski Turniej w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Banku MBS. Turniej ma zasięg wojewódzki i już na stałe wpisał się w harmonogram styczniowych wydarzeń naszego MOSiR-u.

Do dwunastej edycji rozgrywek zgłosiło się dwanaście drużyn, które najpierw w dwóch grupach rywalizowały systemem „każdy z każdym”, po czym przystąpiły do fazy finałowej.

Puchar Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w tym roku powędrował do mikołowskiej drużyny Young Boys, która w finale po rzutach karnych 3:2 zwyciężyła z innym zespołem z Mikołowa – AKS Legends.

Podium uzupełniła drużyna Real Łaziska, która w meczu o III miejsce, po serii rzutów karnych 2:0 pokonała Kapelę Greca.

Po zakończeniu finałowego meczu, Przewodniczący Rady Nadzorczej Mikołowskiego Banku Spółdzielczego – Zygmunt Smoczok razem z Członkiem Zarządu Polonii Łaziska Górne – Ryszardem Smolorzem, wręczyli nagrody.