– WALENTYNKI NA SPORTOWO – PODSUMOWANIE

WALENTYNKI NA SPORTOWO – PODSUMOWANIE

Walentynki na sportowo – podsumowanie

Trzy tygodnie temu rzuciliśmy Wam wyzwanie. Zabawa polegała na tym, że od 1 do 21 lutego uprawialiście dowolną aktywność w parze i rejestrowaliście swoje wyniki za pomocą wybranej aplikacji!

Wczoraj spłynęły do nas Wasze raporty aktywności… i mnóstwo MIŁOŚCI ! Bo to właśnie MIŁOŚĆ była Waszym motorem i wzajemną MOTYWACJĄ !

Okazało się, że zebraliście łącznie 1284,72 km! WOW!

Wniosek wysuwa się jeden – w PARZE SIŁA!

Mimo obostrzeń i mocnego ograniczenia naszego wspólnego uprawiania sportu, Wy potrafiliście wynieść dla siebie COŚ POZYTYWNEGO! Dziękujemy i gratulujemy!
W zabawie wzięło udział w sumie 7 drużyn. Były to: LATAJĄCE SMOKI, KoRyTy, M&M, FEST GIBKIE ŚLIMOKI, PIESI AKOPALIPSY (literówka zamierzona), POGIBAŃE oraz MARZYCIELE O PLAŻY I PALEMCE.

Zwycięzcami okazali się POGIBAŃCE, czyli Patrycja & Mateusz z Łazisk Górnych. Zebrali wspólnie 465,3 km . Do Nich powędrują specjalne nagrody z logo MOSiR-u, które na pewno przydadzą się podczas kolejnych sportowych wyzwań. Wszystkim pozostałym uczestnikom również przygotowaliśmy paczuszki z upominkami. Gratulujemy i dziękujemy za podjęcie wyzwania!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  1. Treningi do Biegu Ulicznego o “Łaziskie Liście”

    25 marca godz. 18:00 - 20 maja godz. 18:00
  2. Bezpłatne warsztaty dla rodziców i trenerów – Jak wspierać dziecko podczas przygody ze sportem?

    20 maja godz. 19:00 - 20:00
  3. VI Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Mikołowskiego

    24 maja godz. 09:00 - 25 maja godz. 16:00
  4. Kobieta na Medal – Trójstyk 2025

    24 maja godz. 11:00 - 14:00
Back to top