– Aktywna Strefa Fitness z okazji Dnia Kobiet

Aktywna Strefa Fitness z okazji Dnia Kobiet

Prawie 100 pełnych wigoru uczestniczek, 4 najlepsze trenerki, stoły smakowitości w wersji fit (a jakże), analiza składu ciała i nagrody …czyli Dzień Kobiet na sportowo, który odbył się wczoraj 8 marca w naszym MOSiR-ze.

Na początek była TABATA z Beatą czyli prawdziwy hardcore, który zahartował nasze uczestniczki przed kolejnymi wyzwaniami treningowymi! Następnie tanecznym krokiem wskoczyliśmy w ZUMBĘ z Darią, która jak zwykle zaserwowała nam znakomitą zabawę ze spalaniem zbędnych kalorii w jednym!

Mało? Jasne, że mało!!! Więc Dorota zaserwowała nam swój trening wzmacniający z użyciem taśm mini band (zero nudy, maksimum przyjemności)…jako finał ZDROWY KRĘGOSŁUP z ALICJĄ – czyli ekspresowa ulga po treningach i prawdziwy chill out!

Dziękujemy Wam – nasze niestrudzone uczestniczki – za ten wspólny maraton fitness. Jesteście najlepsze, a Wasza energia zapaliła nas do kolejnych fitnessowych wyzwań !!!
Dziękujemy naszym trenerkom – Beata, Daria, Dorota i Alicja – fajnie, że Was „mamy”…
Dziękujemy Damianowi za operowanie światłem i muzą…i za ten niepowtarzalny klimat, jaki dla nas wykreował…
Dziękujemy naszym Partnerom: IMiDu Studio Manualna terapia twarzy i ciała– za vouchery na masaże Kobido i bony zniżkowe, Melaleuca Poland– za przygotowanie pakietów prezentowych, Zdrowy Duet Centrum Dietetyki – za bony na diety i dogłębną analizę składów masy ciała, Oriflame Poland za ufundowanie upominków i bonów, Pojedzone Food Box– za pyszności na naszych stołach!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 1. XV Bieg Uliczny o “Łaziskie Liście”

  26 maja godz. 12:00 - 15:00
 2. XIV Singlowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Łaziska Górne

  29 maja godz. 08:00 - 2 czerwca godz. 17:00
 3. Otwarcie sezonu kąpielowego w ORS Żabka

  1 czerwca godz. 09:00 - 20:00
 4. Zawody wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

  2 czerwca godz. 09:00 - 14:00
Back to top