– SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU 2021

SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU 2021

Jest MOC!

Cieszymy się, że mimo rozwijającej się pandemii, udało nam się w tym roku dostarczyć Wam wielu sportowych emocji.

Zaczynając od początku – udowodniliście, że kochacie jazdę na łyżwach. Walentynowa dyskoteka na lodzie była tego żywym przykładem.

Nasza społeczność nordic walking też stale się rozwija i nie zawiodła w tym roku. Podczas marszu nordic walking z okazji Dnia Kobiet szturmem podbiliśmy ścieżki rekreacyjne za ORS Żabka.

W czerwcu otwarliśmy basen, a nasz nowy plac zabaw miło Was zaskoczył. W sportowym stylu podsumowaliśmy też działalność naszych młodzieżowych sekcji sportowych. Na stadionie miejskim odbył się udany piknik z udziałem najmłodszych zawodników i ich rodzin, a atrakcji było bez liku.

Lato to zdecydowanie Wasza ulubiona pora roku. Często się wtedy widzimy i uwielbiamy te spotkania. Łaziskie rolkowanie dla dzieci i dorosłych, nauka gry w tenisa ziemnego, ŁAZISKO RAJZA NA KOLE, wesołe animacje na Żabce to tylko niektóre wydarzenia. Ponadto uruchomiliśmy letnie treningi na siłowni plenerowej i przez całe lato praktykowaliśmy jogę na trawie.

Wisienką na torcie naszych letnich wyzwań sportowych był ogólnopolski projekt EXTREME CITY, który zakładał bezpłatne warsztaty nauki jazdy na rolkach, deskorolce i hulajnodze. Chcemy go oczywiście powtórzyć :-).

W sierpniu narobiliśmy hałasu w centrum miasta, podczas przejazdu kolarzy Tour de Pologne. Było o tym nawet w TV :-).

Zresztą głośno było przez cały rok na naszych boiskach i halach podczas dziesiątek meczów, zawodów sportowych i rywalizacji na niższych i wyższych szczeblach. Ale najgłośniej to było chyba podczas SPARTAKIADY DLA PRZEDSZKOLAKÓW, którą z powodzeniem zorganizowaliśmy w listopadzie.

Kończąc te przechwałki :-), warto wspomnieć jeszcze o trwającym 8 tygodni KURSIE SAMOOBRONY DLA KOBIET oraz nowej sekcji młodzieżowej MUAY THAI.

Była MOC w tym roku. Dziękujemy, że jesteście z nami 🙂

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  1. XIII Bieg Uliczny o “Łaziskie Liście” im. A. Kalei

    5 czerwca godz. 12:00 - 14:00
Back to top