AKTUALNOŚCI


ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO W “ORS ŻABKA”

Bardzo się staraliśmy i ciężko pracowaliśmy, aby mimo niesprzyjających warunków pogodowych, lodowisko było wciąż otwarte. Niestety na ten moment nie jesteśmy w stanie dłużej „walczyć” z ociepleniem i tym samym zapewnić Wam komfort i bezpieczeństwo podczas naszych ślizgawek.
W związku z tym od 19.02.2020 r. lodowisko ORS Żabka będzie nieczynne.
Dziękujemy Wam za ten wspólny sezon.


KABARET NEO-NÓWKA W MOSiR-ze

14 marca 2020 r. o godz. 20.00 w hali MOSiR-u w Łaziskach Górnych wystąpi Kabaret Neonówka. Bilety dostępne są na www.biletowakasa.pl lub w kasie MOSiR-u na ul. Ogrodowej 50 w godz. 7.00 – 15.00 (płatność w kasie tylko gotówką). Szczegóły na plakacie.

PLAKAT NEO-NÓWKA


CYKL MŁODZIEŻOWYCH HALOWYCH TURNIEJÓW PIŁKARSKICH

Zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas corocznego cyklu halowych turniejów piłkarskich w rocznikach 2006 – 2012. Pierwszy turniej już 8 lutego 2020 r. od godz. 8.30. Szczegóły na plakacie.

PLAKAT


SIŁOWNIA DLA SENIORÓW

Od grudnia w każdą środę i piątek o godz. 11.00 zapraszamy na nowe zajęcia na siłowni dla wszystkich osób 60 +. Nasz instruktor zaproponuje specjalny zestaw ćwiczeń z uwzględnieniem stanu zdrowia i sprawności fizycznej. Od 1 grudnia osobom 60 + przysługuje bilet ulgowy na siłownię w cenie 6 zł/1 wejście. Szczegóły na plakacie.

PLAKAT


REKLAMA NA LODOWISKU

Zapraszamy do współpracy w ramach wynajmu powierzchni reklamowej na bandach lodowiska. Jeśli Twoją grupą docelową są rodzice z dziećmi oraz młodzież, ta reklama jest dla Ciebie.
Szczegóły pod numerem 📞 510 102 773.

SZCZEGÓŁY OFERTY


GIMNASTYKA DLA ZDROWIA

Środa godz. 18.00. Wykwalifikowany instruktor Marian Kamski proponuje zestaw ćwiczeń statycznych o mniejszej intensywności, przeznaczonych dla wszystkich, którzy pragną zachować zdrowie i sprawność, a zwłaszcza dla:

▪️ osób, które doznały różnych kontuzji ▪️ osób, które przebyły operacje ▪️ kobiet po ciąży ▪️ osób starszych ▪️ lub po prostu dla tych, którzy nie lubią intensywnych ćwiczeń…

PLAKAT


PILATES, ZDROWY KRĘGOSŁUP, NORDIC WALKING…

Od września ROZSZERZAMY naszą ofertę zajęć sportowych dla dorosłych! Chcemy Was zaprosić do wspólnego uprawiania sportu. Proponujemy sprawdzone i nowe formy aktywności. Będziemy ćwiczyć w sali i w plenerze! Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

OFERTA SPORTOWO-REKREACYJNA


NABORY DO MŁODZIEŻOWYCH SEKCJI SPORTOWYCH

Sport dla najmłodszych dzieci to przede wszystkim aktywna zabawa. One uwielbiają biegać i spotykać się z rówieśnikami. Rolą dorosłych jest zapewnienie im tej możliwości. Warto pokazywać dzieciom różne dyscypliny sportu, by mogły wybrać to, co najbardziej sprawia im przyjemność.

Zapraszamy na treningi dzieci i młodzież!

SEKCJE SPORTOWE
PIŁKA NOŻNA